Rajd Powstania Styczniowego

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2022-01-29 09:00
Miejsce
Końskie
Telefon
665 120 308
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załącznik

Muzeum Regionalne PTTK w Końskich oraz Klub Górski PTTK w Końskich zachęcają do udziału w Rajdzie Powstania Styczniowego, który odbędzie się w dniu 29 stycznia, czyli w ostatnią sobotę stycznia.

 

Impreza składać się będzie z dwóch części: historyczno-patriotycznej oraz integracyjnej ze spacerem i ogniskiem turystycznym. Zakłada weryfikację uczestników w godz. 9.00-9.30 w dniu 29.01.2021r. (sobota) w siedzibie PTTK w Końskich przy ul. Partyzantów 9 (budynek byłego gimnazjum), a następnie wspólne wyjście na trasę o długości ok.12 km. wyznaczoną przez organizatorów. Przystanek przy mogile powstańców styczniowych u zbiegu ulic Partyzantów i Sportowej oraz na cmentarzu parafialnym, gdzie na grobach weteranów powstania zostaną zapalone symboliczne znicze pamięci. 

 

Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie - kliknij tutaj, zaś wpisowe w wysokości 20 zł (osoby dorosłe) lub 15 zł (dzieci i młodzież) będzie pobierana na starcie w dniu wydarzenia przy weryfikacji.

 

Regulamin - pobierz do druku

 

Zgłoszenie - ZAKOŃCZONE