18-02-2023 6:29

Z uwagi na potwierdzenie się alertów pogodowych, utrzymujący się porywisty wiatr oraz realne zagrożenie bezpieczeństwa uczestników informujemy, że odwołujemy XXIV Marsz Zimowy na 25 km w dniu 18 lutego 2023 r.

Jednocześnie zmieniamy formułę przeprowadzenia Marszu. Dopuszczamy możliwość indywidualnego pokonania trasy przez zapisanych już uczestników, w dowolnym terminie do dnia 31 marca br., celem zaliczenia udziału w imprezie, otrzymania podstawowych świadczeń oraz zaliczenia dystansu do tytułu Superpiechur Świętokrzyski.

 

Potwierdzenia z pokonania trasy (ślad gpx i/lub zdjęcia z miejscowości wymienionych w opisie) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odbiór świadczeń będzie możliwy w biurze PTTK w Końskich po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym, podczas kolejnych imprez naszego Oddziału, ewentualnie pocztą na wskazany adres.

28-12-2022 21:47

Wysokość podstawowej rocznej składki PTTK uchwala Zarząd Główny PTTK i Zarząd Oddziału.
Należy je opłacić najpóźniej do dnia 31 marca 2023 r.

7-12-2022 14:46

Informujemy, że już zatwierdzone zostały terminy organizacji imprez programowych na rok 2023.

Zachęcamy do uczestnictwa. Wędrujcie z nami :) . 

19-04-2022 19:33

Informujemy, iż PTTK Końskie w okresie ostatnich 5 lat nie brało udziału w pracach znakarskich na "Piekielnym Szlaku" i nie jest autorem bieżącego oznakowania tego szlaku. Wszelkie uwagi i zdjęcia dotyczące namalowanych znaków prosimy kierować do urzędów poszczególnych gmin i Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - U ŹRÓDEŁ w Modliszewicach.

8-11-2012 9:07

 

 

Mając na uwadze zachowanie w pamięci nie żyjących już, a wyjątkowych osób, które dla naszego dobra poświęciły działalności krajoznawczo-turystycznej długie lata swojego życia, Zarząd Oddziału PTTK w Końskich wspólnie z Komisją Opieki nad Zabytkami wychodzi z inicjatywą wyróżnienia ich grobów specjalnymi tabliczkami-emblematami