III Rajd Borysa

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2020-01-25
Miejsce
Okolice Końskich

Turystyczna rodzinka Pasków wraz z przyjaciółmi zaprasza na imprezę koleżeńską pn. III Rajd Borysa, która odbędzie się w dniu 25 stycznia (sobota). Będzie to spacer w okolicach Końskich o długości ok. 12 km. Zakończenie przewidziano w Miejsko-Gminnym Domu Kultury („Egipcjanka”) w Końskich ul. Mieszka I 3.

 

III Rajd Borysa jest koleżeńską imprezą turystyczno-rekreacyjną, której głównym elementem jest piesza wędrówka. Uczestnikiem imprezy może być każda pełnoletnia osoba, która posiada dobry stan zdrowia. Mile widziana jest również młodzież i dzieci, ale pod warunkiem sprawowania nad nimi opieki przez prawnych opiekunów.


Zgłoszenia udziału w rajdzie przyjmowane są przez organizatorów do dnia 21.01.2020 r (wtorek) :
Kontakt: Wojciech Pasek nr tel. 665 120 308 ; Małgorzata Pasek nr tel. 602 339 722.
Koszt udziału: 15 zł (dorośli), 10 zł (dzieci i młodzież). Rówieśnicy jubilata urodzeni w 2018 roku oraz osoby urodzone w innych latach w dniu 27 stycznia biorą udział w imprezie nieodpłatnie.

 

Świadczenia organizatorów: certyfikat uczestnictwa, okolicznościowy znaczek rajdowy, opieka przewodnicka, ognisko z pieczoną kiełbaską na trasie spaceru, losowanie upominków, gorąca kawa, herbata i „zupka chińska” na mecie, nagrody w konkursie na wiersz - rymowankę dotyczącą Rajdu Borysa, punkty do odznak turystyki kwalifikowanej oraz regionalnej odznaki krajoznawczej „Turysta Ziemi Koneckiej ”.

Serdecznie polecamy!

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin - pobierz plik

Karta zgłoszenia - pobierz plik

Plakat wydarzenia - pobierz plik