XXIII Rajd Niepodległości

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2019-11-09 09:00 - 16:00
Miejsce
Końskie
Telefon
+48 514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wielkimi krokami zbliżają się obchody Święta Niepodległości. Pora zatem pomyśleć o Rajdzie Niepodległości!

W tym roku impreza odbędzie się w dniu 9 listopada (sobota). Spotykamy się w Biurze PTTK w Końskich o godz. 9.00, skąd po weryfikacji wyruszymy na trasę rajdu. Tym razem przejdziemy z Końskich przez Rogów, Piłę, Koczwarę do Pomykowa, skąd przez Stary Młyn wrócimy do Końskich. Łącznie wędrówka liczyć będzie 14 km, a specjalna trasa będzie wyznakowana żółtymi kropkami. Metę zaplanowaliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Końskich, gdzie tradycyjnie przed podsumowaniem wydarzenia zobaczymy program artystyczny przygotowany przez uczniów.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 listopada tj. do wtorku przed Rajdem. 

Piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dzwońcie pod numer +48 41 372 31 70 lub +48 514 030 401

Wpisowe wynosi 12 zł dla członków PTTK i młodzieży szkolnej oraz 15 zł dla pozostałych uczestników. 
W ramach wpisowego każdy otrzyma: pamiątkowy znaczek rajdowy, udział w ognisku turystycznym (kiełbaska, pieczywo, herbata), udział w losowaniu upominków.

Zachęcamy do zdobywania odznaki „Turysta Ziemi Koneckiej”.

 

Dokumenty do pobrania:

 

Regulamin XXIII Rajdu Niepodległości - pobierz

 

Zgłoszenie - pobierz