Wyrusz z nami na Starą Górę

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
28 maj 2023 09:00 - 16:00
Miejsce
Stąporków - Stara Góra - Wólka Plebańska
Telefon
+48 514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kolejna wyprawa z cyklu "Wyrusz z nami..." tym razem w okolię Stąporkowa i dawnej kopalni "Stara Góra". Wyjazd w niedzielę - 28 maja. Ruszymy duktami leśnymi ze stacji PKP Stąporków, do przejścia ok. 15 km. Być może byliście już w Stąporkowie, ale jeszcze nie zapuszczaliście się w okoliczne lasy? Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy posiadać bilet PKP.
 
UWAGA! Pierwotna informacja zapowiadała zakończenie wędrówki w Stąporkowie. Trasa jednak przebiegać będzie do Wólki Plebańskiej. Zwróćcie na to uwagę kupując bilety PKP :)
 
 
Zbiórka o godz. 09:00 na stacji PKP w Końskich. Odjedziemy pociągiem o 09:05 w kierunku Skarżyska-Kam i wysiądziemy w Stąporkowie. Do pokonania pieszo ok. 15 km. Powrót także pociągiem do Końskich (odjazd z Wólki Plebańskiej o godz. 15:49, w Końskich planowo o 16:08). Wycieczkę poprowadzi przewodnik Magdalena Weber
Udział w wydarzeniu bezpłatny. Należy posiadać bilet na przejazd pociągiem Końskie-Stąporków i Wólka Plebańska-Końskie.
 
Zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel. 514 030 401.
 
 
Aha, w ramach wycieczki potwierdzenia do odznak:
- Turysta Ziemi Koneckiej
- Odznaka Turystyki Pieszej
- Odznaka Klubu Turystyki Aktywnej PTTK PASAT - regulamin