Nocna Majówka z rozgwieżdżonym niebem
Blisko 170 osób powędrowało leśnymi ostępami pod rozgwieżdżonym niebem podczas XXVI Nocnej Majówki. Czytaj dalej
Górzysta Przechadzka Świętokrzyska
Klub Turystyki Aktywnej PTTK PASAT w Końskich miał przyjemność kolejny raz zaprezentować piękno ziemi świętokrzyskiej. Czytaj dalej
Rajd Kobuza w Klewie
Tadeusz Śliwak po raz kolejny zaprosił członków i sympatyków Oddziału PTTK w Końskich na autorską trasę Rajdu Kobuza. Czytaj dalej
Zapisy na KMP ruszyły!
Trzydzieści lat, kto by pomyślał. A jubileusz już za nami. W tym roku 31. edycja Koneckiego Maratonu Pieszego. Czytaj dalej
50 Zjazd Przewodników Świętokrzyskich
Zjazdy przewodnickie są okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy, a przede wszystkim - do spotkania się i zawierania znajomości. Tegoroczny, Jubileuszowy Zjazd odbył się w Kielcach w dniach 15-16 kwietnia 2023 r. Czytaj dalej
prev
next

48. Rajd Bab

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2023-03-04 09:00 - 15:00
Miejsce
Końskie - Rogów
Telefon
+48 514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na 48. edycję słynnego Rajdu Bab. Dobra wiadomość: wracamy do rywalizacji drużynowej!

 

Tym razem rozegra się ona na trasie z Końskich do... Rogowa :) Każda z drużyn, która powinna liczyć od 4 do 6 osób, startować będzie w rozlicznych konkurencjach: sprawnościowych, umysłowych i losowych. Oczywiście wędrując na trasie rajdu wytyczonej w okolicach miasta liczącej ok. 13 km. Jeśli pogoda pozwoli rozpalimy też na trasie ognisko.

Na mecie przy Wiejskim Domu Kultury w Rogowie czekać będzie na wszystkich losowanie upominków. Tam podsumujemy drużynową rywalizację i nagrodzimy 10 najlepszych drużyn: wszystkie otrzymają nagrody rzeczowe, 3 pierwsze drużyny także pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy puchar i statuetki!  

Zbiórka w dniu startu tj. 4 marca (sobota) 2023 r. w Ogródku Jordanowskim w Parku Miejskim w Końskich

O godz. 9.00 rozpoczniemy weryfikacje uczestników i rejestrację drużyn. Zakończenie imprezy ok. godz. 15.00.

 

Aby wszystko przebiegło sprawnie prosimy Was o dopełnienie wcześniej poniższych formalności. 

 

Każdy uczestnik rajdu powinien zostać zarejestrowany poprzez wypełnienie elektronicznego zgłoszenia - ZAKOŃCZONE
Wyjątek stanowią grupy szkolne, które zgłaszane są przez opiekuna grupy na podstawie imiennej listy przesłanej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wpisowe płatne na konto bankowe Oddziału PTTK w Końskich w kwocie: uczniowie - 17 zł/os., członkowie PTTK z opłaconą składką - 22 zł/os., pozostali - 25 zł / os. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 24 lutego (piątek)!

 

Następnie uczestnicy (uczniowie, znajomi, rodziny, studenci) zawiązują drużynę składającą się z od 4 do 6 osób.
Każda drużyna powinna zgłosić się rano na weryfikację z WYPEŁNIONYM dzienniczkiem rajdowym.

 

Weryfikowana drużyna otrzymuje świadczenia, NUMER oraz opis trasy :) i wędruje z dzienniczkiem, w którym zapisywane są jej osiągnięcia.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Rajd Bab to impreza, w czasie której rywalizacja drużynowa dostarcza dzieciakom mnóstwo emocji, a dorosłym, hm... chyba niebywałej frajdy. Rodzinne ekipy cenią sobie wspólnie spędzony czas, a szkolne drużyny rozdzielają role wśród swoich członków i odkrywają swoje rozmaite talenta.
Wszyscy przede wszystkim bawią się znakomicie :)

Zapraszamy serdecznie!

 

Dokumenty:

 

Regulamin Rajdu - do pobrania

 

Zgłoszenia elektroniczne - kliknij tutaj.

 

Dzienniczek (jeden dla drużyny) - do pobrania tutaj

 
 

Ostatnio dodane zdjęcia

Rajd Bab 2023
Rajd Bab 2023
Rajd Bab 2023
Rajd Bab 2023
Rajd Bab 2023
Rajd Bab 2023

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii.

Jeśli nie zmienisz ustawień przeglądarki, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności pod adresem http://pttkkonskie.pl/polityka-prywatnosci

Zrozumiałem