II Przechadzka Świętokrzyska w promieniach słońca
Na zapowiedzianą na 15 maja 2022 r. II Przechadzkę Świętokrzyską zgłosiła się liczna grupa śmiałków gotowych na spotkanie z pająkami i przemierzenie 15 kilometrów. Czytaj dalej
Ruszyły zapisy na XXX Konecki Maraton Pieszy
Czerwiec zbliża się wielkimi krokami, pora ogłosić regulamin koneckiego maratonu! Czytaj dalej
Spacer historyczny znów w Końskich!
Zapraszamy na 3. edycję Spaceru Historycznego. Czytaj dalej
Koło ze Staszowa zaprasza do Krainy Bizonów
Na Ziemi Świętokrzyskiej zrodziła się nowa inicjatywa turystyczna! Czytaj dalej
prev
next

Konkurs plastyczny

Kategoria
Inne
Termin
2021-11-10
Miejsce
Końskie
Załącznik

Muzeum Regionalne PTTK w Końskich wraz z Komisją Opieki nad Zabytkami przy Oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Końskich we współpracy ze Szkolnym Kołem Filatelistycznym przy SP 2 w Końskich zapraszają młodzież szkół podstawowych do udziału w konkursie na projekt kartki pocztowej pod tytułem „WSPOMNIENIA Z WAKACJI”.


Zadaniem uczestnika konkursu jest przedłożenie Komisji Konkursowej pracy wykonanej w oparciu o własną wiedzę, wspomnienia, obserwacje i wyobraźnię na kartonie papieru w formacie A4, będącej projektem kartki pocztowej. Technika prac jest dowolna, a każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę prac. Podpisane na odwrocie prace z podaniem numeru telefonu należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w terminie do dnia 10 listopada 2021r. z zaznaczeniem: Konkurs PTTK Końskie w sekretariacie UMiG w Końskich ul. Partyzantów 1, pok. nr 24. Do pracy należy dołączyć oświadczenie dostępne na stronie internetowej: www.pttkkonskie.pl i stanowiące załącznik do niniejszego Regulaminu (patrz na dole)


Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 listopada 2021 roku w Końskich podczas Konferencji Naukowej pt. „Stanisław Bartłomiej Małachowski – Konecczanin wśród pierwszych obywateli Rzeczypospolitej”. 10. Laureaci nagrodzeni zostaną okolicznościowym medalem oraz upominkami rzeczowymi.

 

Regulamin konkursu w załączeniu powyżej.

 

Oświadczenie - załącznik do regulaminu - pobierz

 
 

Ostatnio dodane zdjęcia

II Przechadzka ...
II Przechadzka ...
II Przechadzka ...
II Przechadzka ...
II Przechadzka ...
II Przechadzka ...

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii.

Jeśli nie zmienisz ustawień przeglądarki, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności pod adresem http://pttkkonskie.pl/polityka-prywatnosci

Zrozumiałem