IV Skarżyski Maraton Pieszy Nad Kamienną...
Organizatorzy z Oddziału Miejskiego PTTK w Skarżysku-Kamiennej ogłaszają dobre wieści: Czytaj dalej
XXVIII Konecki Maraton Pieszy wystartuje
Koronawirus odrobinę poluzował, cieszymy się, że znów możemy zaprosić Was na wędrówkę po koneckich szlakach, będzie to jednak indywidualna wędrówka każdego z Was. Czytaj dalej
Prześlij do nas pozdrowienia
Mając na uwadze przedłużający się brak kontaktu z Wami, zmodyfikowaliśmy odrobinę regulamin konkursu ogłoszonego podczas 45. edycji Rajdu Bab ph. "Wyślij kartkę do PTTK Końskie". W tym roku mija 85. rocznica powstania naszego Oddziału PTTK. Chcielibyśmy wspólnie z Wami stworzyć oryginalną kronikę... Czytaj dalej
Komunikat
Drodzy biegacze i piechurzy ! Czytaj dalej
Wesołych Świąt!
z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych! Czytaj dalej
prev
next

Uduchowiony Kraków

Kategoria
Inne
Termin
2019-10-19 07:30 - 21:00
Miejsce
Kraków
Telefon
+48 514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załącznik

Tradycyjnie na jesieni zapraszamy Was na kolejną odsłonę Krakowa. Tym razem chcemy zobaczyć miejsca związane z Janem Pawłem II: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz Centrum Jana Pawła II.


Aby w pełni nakarmić naszą duchowość będziemy chcieli zobaczyć dwa najsłynniejsze obrazy kolekcji polskiej, o których wiele się mówi: Dama z gronostajem - obraz Leonadra da Vinci oraz Pejzaż z miłosiernym samarytaninem autorstwa Rembrandta. Pierwszy wyeksponowany jest w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie, drugi w gmachu Europeum, w którym znajdują się kolekcje sztuki europejskiej.

Nie zabraknie czasu wolnego na rynku. Wyjazd w dniu 19 października o godz. 7:30 z przystanku przy ul. ks. Granata w Końskich. Powrót ok. godz. 21.00.

 

Koszt udziału w wyjeździe: 100 zł (renciści i emeryci), 110 zł (członkowie PTTK) i 120 zł (pozostali).

Zapisy do dnia 15 października pod numerem tel. +48 514 030 401 lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
 

Ostatnio dodane zdjęcia

XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab
XLV Rajd Bab

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii.

Jeśli nie zmienisz ustawień przeglądarki, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności pod adresem http://pttkkonskie.pl/polityka-prywatnosci

Zrozumiałem