Centralny Zlot Krajoznawców CZAK

Kategoria
Inne
Termin
2017-08-21 - 2017-08-27
Miejsce
Sielpia - Spacerowa 11
26-200 Sielpia Wielka, Polska
Telefon
+48 41 372 31 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drogie Koleżanki, Drodzy koledzy!

Serdecznie zapraszamy Was na Ziemię Świętokrzyską. Krainę o niezwykłej historii, bogatą w osobliwości przyrody, tajemnicze budowle i niesamowite zabytki techniki. W ciągu kilku dni CZAK-u pragniemy pokazać Wam miejsca o największej wartości kulturowej oraz miejsca mniej znane lub zapomniane, ale wyjątkowe pod względem krajoznawczym. Chcemy przyjąć Was na Ziemi Koneckiej ciepło, serdecznie, po staropolsku. Dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się w Sielpi jak w gronie bliskich przyjaciół.

 

Z uwagi na to, że pozostała nam jeszcze pula kilku wolnych miejsc na organizowany przez nas CZAK 2017 pragniemy poinformować o przedłużeniu terminu zgłoszeń do dnia 15 lipca 2017 r. Przypominamy, że o przyjęciu na Zlot decyduje kolejność dokonanych zgłoszeń wraz z wpłatą pełnej kwoty wpisowego na nasze konto bankowe.

 

Czekamy na Was.
Komitet Organizacyjny XLVII CZAK „Końskie 2017”

 

Miejscowość Sielpia, położona jest 10 km na południe od Końskich i stanowić będzie centrum wydarzenia. Tu, w największej miejscowości wypoczynkowej województwa świętokrzyskiego, zakwaterowani będą uczestnicy i tu odbywać się będą główne sesje krajoznawcze. Uroczysta inauguracja i otwarcie Zlotu odbędzie się zaś w Końskich, w dniu 23 sierpnia (środa) w restauracji Leliwa w Parku Miejskim (ul. Zamkowa 17).

 

Szczegóły w regulaminie.

 

Więcej informacji: tutaj (kliknij)