VI Wędrówka Świętokrzyska

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2019-10-12 00:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadszedł czas, aby zakończyć podjęte wyzwanie. Przejście ostatniego etapu Głównego Szlaku Świętokrzyskiego zaplanowaliśmy na dzień 12 października br. W tym dniu przemierzymy pasmo Jeleniowskie zdobywając kilka szczytów i ...ostatnie punkty do złotej odznaki. Świętowanie już blisko :)

 

Wyjazd o godz. 8:15 jak zwykle z przystanku przy ul. ks. Granata z Końskich. Powrót planujemy odrobinę później niż zwykle, bo chcielibyśmy od razu w sobotę przystąpić do ceremonii wręczenia odznak. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i dokonamy tego uroczystego aktu w plenerze przy ognisku turystycznym.

 

Koszt udziału w wędrówce 38 zł - członkowie PTTK i 42 zł - pozostali.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 października kom. 514 030 401.

 

UWAGA!! Zainteresowani zakupem odznaki powinni przy zgłoszeniu na wyjazd zamówić odznakę (u nas) oraz posiadać w dniu wycieczki wypełnione książeczki GOT. 
UWAGA!! Odznaka Głównego Szlaku Świętokrzyskiego ma dwa stopnie: srebrny i złoty. Można zamówić oba lub tylko jeden, w zależności od pokonanych kilometrów.