Centralny Zlot Krajoznawców CZAK 2017

9-03-2017 12:39

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy !
Serdecznie zapraszamy Was na Ziemię Świętokrzyską. Krainę o niezwykłej historii, bogatą w osobliwości przyrody, tajemnicze budowle i niesamowite zabytki techniki. W ciągu kilku dni CZAK-u pragniemy pokazać Wam miejsca o największej wartości kulturowej oraz miejsca mniej znane lub zapomniane, ale wyjątkowe pod względem krajoznawczym. Chcemy przyjąć Was na Ziemi Koneckiej ciepło, serdecznie, po staropolsku. Dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się w Sielpi jak w gronie bliskich przyjaciół. Czekamy na Was.
Komitet Organizacyjny XLVII CZAK „Końskie 2017”

 

 

Miejscowość Sielpia, położona jest 10 km na południe od Końskich i stanowić będzie centrum wydarzenia. Tu, w największej miejscowości wypoczynkowej województwa świętokrzyskiego, zakwaterowani będą uczestnicy i tu odbywać się będą główne sesje krajoznawcze. Uroczysta inauguracja i otwarcie Zlotu odbędzie się zaś w Końskich, w dniu 23 sierpnia (środa) w restauracji Leliwa w Parku Miejskim (ul. Zamkowa 17).

Szczegóły w regulaminie.

 

Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczniemy od dnia 1 kwietnia 2017 r. (To nie żart!) 

Poniżej do pobrania są regulamin oraz karta zgłoszenia, którą trzeba wypełnić i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Regulamin - druk

Karta zgłoszenia - doc
Karta zgłoszenia - pdf

 

Lista osób, które dokonały wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem na Zlot - aktualna na 8 maja 2017 r.