Blisko 250 uczestników na trasie Marszu po Medal
Pogoda zapowiadała się kapryśna, ale zgłoszenia spływały do nas, aż do samego piątku. More detail
Marsz po Medal - zapraszamy
Po raz 17 już zapraszamy Was do Sielpi po medale ;-) Marsz po Medal to niezwykła impreza, w której rokrocznie uczestniczy blisko 200 osób. More detail
Blisko 200 uczestników na rajdzie rowerowym!
Pogoda na rajdzie dopisała, uczestnicy również! More detail
Setka przeminęła z deszczem
XVI Konecka Setka okazała się surwiwalowa! More detail
XLVII CZAK - wycieczkowo
Nieodłącznym elementem programowym CZAKu są wycieczki krajoznawcze. W naszym wypadku, były to codzienne wyjazdy autokarowe, które swoim zasięgiem objęły nie tylko Ziemię Konecką, ale również region świętokrzyski.  More detail
prev
next

XXIV Konecki Rajd Rowerowy

Kategoria
Rajd Rowerowy
Termin
2017-09-09 - 2017-09-10
Miejsce
Sielpia
Telefon
+48 41 372 31 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

Kochani, zwlekaliśmy chwilkę, ale to dlatego, że tegoroczna edycja Koneckiego Rajdu Rowerowego przyczyni się odrobinę do promocji Wschodniego Szlaku Rowerowego GREEN VELO. Nowe zasady, nowe reguły, odrobinę inny harmonogram ;-) Czytajcie uważnie regulamin!

 

Zapraszamy już po raz 24. do Sielpi na kolejną edycję Koneckiego Rajdu Rowerowego. Niezmiennie do wyboru pozostają dla uczestników 3 trasy, jedna z nich do indywidualnego pokonania, z koniecznością zdobycia pieczątek w wybranych miejscowościach. Gościnnie podejmujemy Was w Sielpi od piątku do niedzieli, jednak główny ciężar wydarzeń skupi się w tym roku na sobotnim pokonywaniu kilometrów oraz odbieraniu zasłużonych medali i dyplomów. Wszystko w atmosferze promocji szlaku GREEN VELO. Hm, nawet trasa będzie z nim odrobinę zbieżna ;-)

 

Zgłoszenia e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Regulamin - druk do pobrania
Zgłoszenie - druk do pobrania.

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 
 

Ostatnio dodane zdjęcia

Marsz po Medal ...
Marsz po Medal ...
Marsz po Medal ...
Marsz po Medal ...
Marsz po Medal ...
Marsz po Medal ...